Bij Meesterbakker Voskamp draait alles om ambacht, liefde voor het vak en de geur van versgebakken brood. Sinds 2014 vind je deze warme, gezellige bakkerij in winkelcentrum De Loper, waar elke dag met passie wordt gewerkt aan de lekkerste broden, gebakjes en hartige snacks.
Als Meesterbakker Voskamp beschikken zij over maar liefst 21 winkels verspreid over de regio’s Albrandswaard, Voorne-Putten, Rozenburg en Vlaardingen. Iedere dag opnieuw wordt in alle vroegte gestart met het kneden van het deeg. De ovens draaien op volle toeren, zodat de schappen ’s ochtends gevuld zijn met dagvers brood en ambachtelijk banket. Rond het middaguur rijden de chauffeurs nog een extra ronde, zodat niemand iets hoeft te missen van al dat lekkers.
Ook in de winkel op De Loper wordt volop gebakken. Denk aan kaasstengels, croissants, natuurdesembroodjes, appelflappen, boterkoek en nog veel meer. De heerlijke geur van versgebakken producten zorgt voor de herkenbare, huiselijke sfeer waar Meesterbakker Voskamp bekend om staat.
Goede producten beginnen bij goede ingrediënten. Daarom kiest Voskamp altijd voor de beste kwaliteit: echte roomboter, zuiver amandelspijs en eersteklas fruit. Je proeft het verschil in elke hap.
Het team in de winkel op De Loper bestaat uit enthousiaste verkoopmedewerkers die hun klanten met een glimlach verwelkomen. Of je nu komt voor je vaste brood, een traktatie voor bij de koffie of iets speciaals voor de feestdagen – ze staan altijd voor je klaar.
En over feestdagen gesproken: december is bij Meesterbakker Voskamp een maand vol meesterlijk lekkere tradities!
Tot en met 5 december geniet je van het uitgebreide Sint & Speculaasassortiment, met klassiekers als het gevulde speculaastaartje, de roomboter amandelletter en speculaasgebak. Natuurlijk ontbreken ook de kruidnoten, speculaaspoppen en kleurrijke marsepein niet.
Na Sinterklaas maken de Sint-lekkernijen plaats voor een sfeervol Kerst & Oudejaarsassortiment. Van de Meesterbakker kerststol en luxe schnittes tot oliebollen, appelbeignets en panettone – alles wordt met vakmanschap en liefde bereid om de feestdagen extra bijzonder te maken.
Daarnaast is er het hele jaar door iets te vieren met de populaire Brooddag: elke donderdag krijg je bij aankoop van drie broden het derde (goedkoopste) gratis. Zo geniet je wekelijks van dagvers brood, met liefde gebakken in eigen bakkerij.
Omdat Meesterbakker Voskamp deze maand in de Spotlights staat, maak je kans op een cadeaubon ter waarde van €50,-, te besteden in de winkel op De Loper. Wie wil dat nou niet?
Hoe kun je deze cadeaubon winnen?
-
Like deze post op Instagram en Facebook van winkelcentrum De Loper
-
Volg winkelcentrum De Loper op Instagram of Facebook
-
Volg Meesterbakker Voskamp op Instagram of Facebook
De winnaar wordt aan het einde van de maand bekendgemaakt via onze kanalen. Houd onze social media in de gaten, want elke maand staat er een andere winkel in de Spotlights!

